Żepiha o tym, co w życiu paraliżuje ją najbardziej - gupocie bez Ł w środku
Kategorie: Wszystkie | Kto pisze ten blog?
RSS
wtorek, 02 czerwca 2009

Dzień dobry, witam wszystkich (albo na razie siebie i moje sub ego). Bez zbędnych formalności. Nazywam się Żepiha i załozyłam tego bloga (tudzież ten blog) z tego samego powodu, z którego Wy załozyliście swoje - bo coś mnie jii i pisząc swe żale w internecie nabieram przeświadczenia, że mój głos ma znaczenie, spełniam swój obywatelski i ludzki obowiązek i że w ogóle kogoś obchodzi, co mam do powiedzienia. A do powiedzenia będę mieć zwykle to, co mnie najbardziej wkurza codziennie na każdym kroku - gupota bez "ł" w środku, nieuctwo, niekompetencja, skurwysyństwo, wrednota, kłamstwo, chamstwo i oszukaństwo ludzkie i, nie daj Boże, własne. Nie chcę robić z tego bloga kącika żali, ale kącik, gdzie będę mogła się wysyczeć i nawkurwiać do woli i w ten sposób ocalić czyjeś życie (nawet to należące do nieuków i debili jest chronione), przed niechybnym zamordowaniem z rąk mojego sub ego, które nie ma tyle cierpliwości, co ja.

No to się nagadałam. Wyszło, że jest dobra, genialna, łaskawa i bezbłędna...no cóż. Nie , nie jestem. Ale czemu, do cholery, tylko z tego powodu, że sobie to uświadamiam, mam nie nadawać na tych, którzy z premedytacją codziennie testują na innych swoją niekompetencję i jeszcze psztyka ich to, że są idiotami, ponieważ oni sobie tego NIE uświadamiają.

Tak, a co! Będę robinhudem w lesie tego bloga. Przynajmniej dzisiaj i teraz. Później się zobaczy.

Dziękuję. Idę opierdolić szewca za to, że zrobił mi podeszwy, które rozleciały się po dwóch tygodniach i zainkasował za ten szit 18 zł.

 

Czuwajcie! Gupota nie zna granic.

 

żepiha

13:56, aaaparaliz
Link Dodaj komentarz »
1 , 2